123 текстуровані нитки для оверлока 150D/1 (20.000м.)

Артикул: К2С0-3123
162.00 грн /бобина
Є в наявності
В закладки
порівняння

Замовити в 1 клік

Увага: Мінімальна сума для замовлення 200 грн!
Ми передзвонимо Вам та уточнимо деталі

Доставка

✔ Нова Пошта (адресна або на відділення)
✔ Укрпошта

Мінімальна сума замовлення — 200 грн.

Оплата

✔ Оплата за реквізитами iban
✔ Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard - LiqPay
✔ На р/р ФОП 2 групи (БЕЗ ПДВ)

Текстуровані нитки для оверлока 150D/1

нитки для трикотажу

Нитки для оверлока (текстуровані) - особливий вид ниток, який використовується для обробки країв виробу за допомогою оверлока, а також вшивання гумки всередину. Їх часто називають пінкою, мононітью. Такі нитки мають всі необхідні для цього властивості: вони мають високу розтяжність і велику об'ємність, пористість. За допомогою таких ниток можна обробляти спідню білизну, трикотажні вироби, обмітати шви. Оверлочні нитки з успіхом замінюють швейні нитки 40/2, так як шов виходить міцнішим і еластичнішим, а ціна при цьому - істотно нижча.

Характеристики оверлочної текстурованої нитки 150D/1

Щільність 150 D (dTex)

Розривне навантаження 700 cН

Склад Поліестер 100%

Намотування 20 000 метрів

Габарити бобіни з нитками

Діаметр – 10 см Висота – 17 см

Текстурована нитка складається з окремих дрібних волокон, що переплітаються між собою. У звичайних нитках такі мікроволокна просто скручені один з одним. Саме спосіб переплетення і наділяє нитки розтяжністю та об'ємністю.

Нитка для оверлока – це оброблена спеціальним чином швейна нитка. Для текстурованих ниток характерно те, що вони мають підвищену об'ємність за дуже високої розтяжності. Призначення текстурованих ниток:

пошиття еластичних полотен із трикотажу;

пошиття трикотажних виробів;

обкидання зрізів.

Нитки для оверлока часто використовують для пошиття білизни, т.к. вони не деформують тканину завдяки своїм характеристикам.

Чимало клієнтів запитують нас, що таке текстурована нитка і чим вона відрізняється від інших ниток?

Текстурована нитка - особливий вид ниток, який використовується для обробки країв виробів, за допомогою оверлока, а також вшивання гумки всередину. Їх часто називають - пінка або мононіти. Текстуровані нитки мають всі необхідні для цього властивості: вони мають високу розтяжність, велику об'ємність, пористість. За допомогою таких ниток можна обробляти спідню білизну, трикотажні вироби, обмітати шви.

Текстурована нитка складається з дрібних волокон, що переплітаються між собою. У звичайних нитках такі волокна просто скручені один з одним. Саме спосіб переплетення і наділяє текстуровані нитки розтяжністю та об'ємом.

Призначення текстурованих ниток – пошиття еластичних волокон із трикотажу, пошиття трикотажних виробів та обмітування зрізів. Як правило, такі нитки встановлюються на оверлоки відразу по кілька бобін - три, чотири, п'ять.

Текстуровану нитку часто використовують для пошиття спідньої білизни, тому що вона не деформує тканину, завдяки своїм характеристикам. Не кручена, тонка нитка з полі3стера, що трохи розшаровується.

Як виготовляють нитки такого типу, зберігаючи міцність кручених ниток?

Текстуровані (об'ємні, звивисті і розтяжні) нитки отримують декількома способами: методом хибного кручення, класичним способом (інтенсивне кручення – фіксація крутки – розкручування), методом пресування за способом гофрування, аеродинамічним методом (роздування нитки повітрям), методом протягування для синтетичних), шляхом поділу спільно скручуваних ниток. Для вироблення ниток можуть бути використані нитки, вироблені методом несправжньої крутки з терилену або найлону. Нитка, текстурована за способом Таслан, вимагає подальшої обробки.

Ключові слова, теги: текстуровані нитки купити оптом; нитки текстуровані купити оптом; нитки текстуровані купити; текстуровані нитки ціна; текстурована нитка; текстуровані нитки для оверлока купити; нитки для трикотажу

В інтернеті нас знаходять за запитами:

текстурована нитка купити україна

порадьте нитки для оверлока

нитки для трикотажу купити Україна

купити текстуровану нитку в Україні

нитки для оверлоку ківі

нитки пінка

веллтекс нитки

нитки сералін купити

Написати відгук

На початок сторінки